Аграрні, правоохоронні та приватні виші найгірше навчають бакалаврів за спеціальністю «Право». Про це, посилаючись на результати ЗНО при вступі у магістратуру з «Права», що було проведено цього року, повідомили у прес-службі Міністерства освіти.
Разом з тим, найкращі показники з підготовки правників показують профільні юридичні ВНЗ, класичні університети, а також заклади вищої освіти з економіки, фінансів, управління та підприємництва.
«Завдяки незалежному тестуванню ми змогли реально оцінити, який рівень підготовки дають наші університети своїм випускникам за спеціальністю «Право», і жахнулися. Те, що непрофільні ВНЗ будуть давати гірші і навіть значно гірші результати – було очевидно, але нам потрібні були фактичні показники. Досить ілюстративним є той факт, що близько 9% відмінників з дипломом з відзнакою не подолали поріг «склав/не склав», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.
Загалом же майже 20% вступників на магістратуру «Права» не подолали поріг «склав/не склав» з усіх блоків тестування.
За інформацією Інституту освітньої аналітики найкращі результати при вступі до магістратури показали випускники Національного університету «Києво-Могилянська академія», КГУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого - 433,7 балів та НТУУ«Київський політехнічний інститут ім. Сікорського».
Тернопільський національний економічний університет зайняв 38-му позицію із 77-ми кращих в Україні
тнеу
Лілія Гриневич
право
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи