Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова в квітні 2020 року. 33,7% опитаних оцінили роботу Зеленського як "не погано і не добре", а 27,6% – як "досить погано" або "дуже погано".
У квітні 50% українців вважали, що президент захищає загальнонаціональні інтереси, а 33,1% – що він захищає власні інтереси і інтереси свого політичного оточення.
При оцінці виконання президентом передвиборних обіцянок, найчастіше (більшість або відносна більшість) відзначали, що вони не виконані:
- 71,5% вважали, що зовсім не виконана обіцянка відсторонення олігархів від впливу на політику,
- 70% – про створення нових робочих місць,
- 63% – про встановлення миру на сході України,
- 62% – про боротьбу з корупцією,
- 62% – про впровадження реального народовладдя (в тому числі через референдуми),
- 56% – про зниження комунальних тарифів,
- 54% – про детінізацію економіки, легалізацію доходів,
- 53% – про підвищення пенсій,
- 50% – про забезпечення лікарень і шкіл фінансуванням і сучасним обладнанням,
- 47% – про підвищення зарплат педагогам і медикам,
- 46% – про недопущення тиску на бізнес правоохоронців.
При цьому 52% вважали, що частково виконано обіцянку оновлення влади, а 15% – що її повністю виконано. 44,4% вважали, що частково або повністю виконано обіцянку будівництва доріг за європейськими стандартами, 46% – що її зовсім не виконано.
3,5% опитаних в квітні вважали, що за період свого перебування на посаді президента Зеленський повністю виконає передвиборчі обіцянки, 32,7% – що він виконає більшу частину своїх обіцянок, 30,7% – що виконає меншу частину обіцянок, 25,2 % – що практично не виконає їх.
Крім того, 37,7% респондентів оцінювали нову владу краще, ніж попередню. 38,6% вважали, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої, а 15,6% – що вона гірша за попередню.
62,7% українців вважали, що влада намагається поліпшити ситуацію в країні, але їй це поки в основному не вдається зробити, 25,2% – що влада лише імітує зусилля, і тільки 8,7% відзначили вдалі дії влади.
42,3% опитаних зазначили в квітні, що загальна ситуація в Україні за останній рік погіршилася, 33,2% – що вона не змінилася, а 15,2% – що вона покращилася.
Дослідження проводилося з 24 по 29 квітня методом телефонного інтерв'ю. Було опитано 2056 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.